Pojištění

Obsah uzamčeného Bike Boxu může být nadstandardně pojištěný do výše 90.000 Kč.

Pokud se někomu podaří násilně vniknout do vnitřní části boxu a ukrást jeho obsah, pojišťovna zaplatí škodu na zcizeném sportovním vybavení, a to nejen na jízdních kolech, ale také na elektrokolech, skateboardech, longboardech a rovněž na příslušenství těchto věcí. Pojištění se vztahuje i na odcizené cyklo vozíky, přídavné sedačky, nosiče, přilby, chrániče a další vybavení. Navíc se pojištění vztahuje i na živelné škody, tedy například i na zničení věcí požárem.

Bikebox jsme konstruovali po dohodě s pojistitelem, zabezpečení Bike Boxu tak přesně odpovídá podmínkám pojištění. Je tedy jedno, kde Bike Box stojí, nemusíte řešit bezpečnost vstupních dveří sklepa, místnosti pro úschovu kol nebo garáže, protože Bike Box může být umístěn i na volném prostranství kdekoliv v České republice.

Každý Bikebox je vybaven vlastním identifikačním číslem a dobře viditelnou unikátní známkou.

Z ní se uživatel dozví podrobnosti o pojištění.

Jak postupovat v případě škody?

  • Škodu vždy oznamte Policii České republiky.
  • Další postup získáte zde: Generali Česká pojišťovna
  • Při hlášení pojistné události si zaznamenejte unikátní číslo boxu a bezodkladně kontaktujte
    zákaznickou linku Generali České pojišťovny, a.s. 841 114 114.
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost a analyzovat návštěvnost. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.